Antonina Wokalistka

Zespół jest podzielony na 3 grupy;
-Wokaliści
-Soliści
-Chór
Każda z grup ma inną funkcje w zespole.Każda z tych grup jest tak samo ważna w zespole.

WOKALIŚCI to grupa dzieci w zespole która śpiewa do mikrofonu piosenki na zajęciach i koncertach. Dzieci muszą bardzo dobrze znać tekst. Jeśli dziecko nie uczęszcza regularnie na zajęcia, wówczas nie możemy powierzyć mu możliwość śpiewania solowego piosenek i przechodzi do grupy SOLISTÓW

SOLIŚCI to grupa dzieci wspomagających grupę WOKALISTÓW.Nie śpiewają do mikrofonu piosenek, nad którymi pracujemy. Śpiewają bez mikrofonu, głównie refreny.Jednocześnie w zależności od piosenki klaszczą w rytm i graja na perkusjonaliach i innych instrumentach.Solista może może szybko przejść do grupy wokalistów, wystarczy przygotować 2 piosenki z naszego repertuaru i zaśpiewać do mikrofonu na zajęciach.

CHÓR to dzieci, które zazwyczaj dopiero dołączyły do zespołu, nie chcą jeszcze śpiewać do mikrofonu, lub jeszcze dobrze nie umieją śpiewać.Chór wspomaga wokalistów śpiewaniem bez mikrofonu oraz grą na instrumentach. By przejść do grupy SOLISTÓW wystarczy się nauczyć jednej piosenki z naszego repertuaru i zaśpiewać ją na zajęciach do mikrofonu.

HANIA śpiewa do mikrofonu następujące piosenki ;

  1. Chomiczek
  2. Flaming
  3. Motylek
  4. Bella Ciao
  5. Na wyspach Bergamutach
  6. Tańcowały nutki małe
  7. Witajcie w naszej bajce
← Powrót